Jeżeli odpowiesz „tak” na choć jedno z tych pytań, to prawie pewne, że cierpisz jak ponad 50% mężczyzn w wieku 50 lat i 75% mężczyzn w wieku 60 -70 lat na problemy z prostatą.


    Częsta potrzeba oddawania moczu       
    Wstawanie w nocy, by oddać mocz
    Słabszy strumień moczu
    Opóźnione oddawanie moczu
    Popuszczanie po opróżnieniu pęcherza
    Uczucie nioopróżnienia do końca pęcherza
    Bóle i uczucie pieczenia.

Wszystko jasne, te drobne kłopoty utrudniają Ci codzienne życie, a także Twój sen. Można jednak coś zrobić, aby zapobiec tym kłopotom.

Jean Dutour tłumaczy nam, na czym polegają problemy z prostatą.

Prostata, gruczoł wielkości orzecha włoskiego, wagi kilkunastu gramów, umiejscowiony  poniżej pęcherza moczowego,  przez który przebiega cewka moczowa, ma związek z procesem oddawania moczu. Gdy koło pięćdziesiątki w organizmie mężczyzny zmniejsza się produkcja męskich hormonów, gruczoł może zacząć się powiększać.

Prostabium

Łagodny rozrost prostaty pojawia się z wiekiem mężczyzny. Dotyczy około 50% mężczyzn w wieku 50 lat i 75% mężczyzn w wieku 60 – 70 lat. Powiększona prostata powoduje ucisk na cewkę moczową i zwężenie jej światła i coraz bardziej utrudnia oddawanie moczu.

Chociaż ta zmiana fizyczna jest całkowicie naturalna, nie można jej lekceważyć.Powiększenie prostaty powoduje zwężenie cewki moczowej i wiele przykrych dolegliwości jak częste oddawanie moczu (zwłaszcza w nocy), nieregularny i niepewny strumień moczu oraz uczucie, że pęcherz nie do końca jest opróżniony.

Rozwizanie 100% naturalne z aktywnymi składnikami o naukowo dowiedzionych właściwościach i bez skutków ubocznych.

Prostabium1) Saw Palmetto - Wybrałem jagody palmy sabałowej, ponieważ czytałem, że Indianie z Ameryki Północnej od wieków stosowali je przy dolegliwościach dróg moczowych i problemach hormonalnych. Ponad dwadzieścia badań klinicznych wykazało, że po dziewięćdziesięciu dniach stosowania 88% pacjentów i ich lekarze stwierdzili skuteczność działania ekstraktu z owoców saw palmetto.

 

Prostabium2) Epilobium - Po przeczytaniu bestselleru austriackiej zielarki postanowiłem włączyć epilobium (wierzbownicę) do mojej receptury. Stosowane było przez plemiona Ameryki Południowej, a badania naukowe wykazały jego rolę inhibitora prostaglandyny i tym samym skuteczne przeciwdziałanie przerostowi prostaty. W dodatku ta roślina, która rośnie na wysokości 2500 m i której tylko czerwone i różowe kwiaty są skuteczne, jest bardzo popularna w Alpach, co gwarantuje jej doskonałą jakość.

Prostabium3) Pygeum - Od bardzo dawna mieszkańcy Afryki stosują ekstrakt z kory drzewa Prunus aricana w leczeniu dolegliwości dróg moczowych. W fitoterapii śliwa afrykańska stosowana jest w leczeniu zbyt częstego oddawania moczu i rozrostu prostaty. Działa rozkurczowo, zmniejsza częstość oddawania moczu, zwiększa przepływ i objętość moczu tak, że nic nie pozostaje w pęcherzu.

 

Prostabium4) Urtica dioica - Liść pokrzywy jest bogaty w sustancje czynne (sole mineralne, witaminy, acetylocholina, histamina…), ale to sterole, a zwłaszcza b-sitosterol, który zawiera, niwelują dolegliwości związane z przerostem prostaty.

 

 

Prostabium5) Kurkuma - Tradycyjna medycyna chińska i indyjska od tysiącleci wykorzystują lecznicze właściwości kurkuminy, znanej przede wszystkim z silnego działania przeciwzapalnego, a więc jak najbardziej wskazanej przy dolegliwościach związanych z prostatą.

 

 

Prostabium

Alain
« Moja prostata tak się zmniejszyła, że odwołałem termin operacji »

ProstabiumProstabium

Carolina
« Jak uratowałam nasze małżeństwo dzięki nowym kapsułkom na problemy z prostatą »

Prostabium

Prostabium

Jean Dutour
« Kiedy tłumaczyłem moim kolegom, że wyleczyłem moją prostatę mieszanką 5 aktywnych składników, wybuchnęli śmiechem. Ale od tej pory... »

Prostabium

Prostabium

Prostabium

Prostabium

 Możesz też złożyć zamówienie, dzwoniąc pod numer telefonu

 (pon.-piąt. godz. 9.00 – 20.00, sob. 9.00 – 15.00: 22 3821870 ).

Prostabium